В Луцьку 14 працівників роти патрульної служби міліції особливого призначення “Світязь” отримали державні нагороди

В Луцьку 14 працівників роти патрульної служби міліції особливого призначення “Світязь” отримали державні нагороди

29.07.15 14:28 0 605
Перебуваючи у Луцьку, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, його перший заступник Екатерина Згуладзе-Глуксман, міністр юстиції України Павло Петренко та його перший заступник Наталія Севостьянова, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, Луцький міський голова Микола Романюк зустрілися з працівниками роти патрульної служби міліції особливого призначення “Світязь”.

Арсеній Яценюк, звертаючись до присутніх, наголосив, що майже рік тому він разом з Арсеном Аваковим з Дніпропетровська вивозили трьох бійців “Світязя”, які вийшли з під оточення біля Ілловайська. “Я хочу подякувати від Уряду, керівництва країни, своєї родини за те, що ви зі зброєю у руках не дали можливості російським бандитам і терористам піти далі і зупинили ворожу армію. Ви - справжні герої, чоловіки, які знають, що таке честь, сила і мужність. Країна вами пишається. Ви заслуговуєте на те, щоб кожен з вас у новому житті застосовували нові знання та вміння. Ми оголосили, що в Україні створюють Корпус оперативної раптової дії (КОРД) - спецназ, який ставить за мету боротьбу з організованою злочинністю, швидке і оперативне реагування на будь-які прояви правопорушень і злочинів проти прав та свобод громадян”, - додав він.

Глава Уряду переконаний, що учасники антитерористичної операції повинні стати основою нового спецназу української правоохоронної системи. “Відповідальність держави — забезпечити кожного, хто захищав зі зброєю у руках незалежність і цілісність України. Забезпечити Вам гідне місце у цьому житті. Наша відповідальність, аби Ви відчули себе необхідними країні”, - зазначив Арсеній Яценюк.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков наголосив, що у Києві, коли говорять про “Світязь”, то розуміють дві важливі події - вихід з-під Ілловайська і Вуглегірська. “Я пам'ятаю, як Ви разом зі своїм командиром Олександр Фацевичем, повертаючись із зони АТО додому, заїхали у Київ на зустріч з керівництвом країни. ваш керівник не з Вами, а є начальником нової патрульної поліції у Києві. Нова поліція буде будуватись на вашому прикладі”, - додав він.

Олександр Фацевич подякував колективу роти патрульної служби міліції особливого призначення “Світязь” за спільну службу. За його словами, це заслуга усього колективу, що він нині керує патрульною поліцією Києва. “Ми разом з Вами виконували бойові завдання чесно і якісно. Для мене була велика честь керувати таким колективом. Мені приємно, що Арсеній Яценюк і Арсен Аваков заявили, що Ви станете кістяком КОРДу на Волині. Я впевнений, що ви станете основою патрульної служби нашого краю”, - зазначив він.

Також Олександр Фацевич представив колективу “Світязя” нового командира, яким став підполковник Сергій Козак.

14 працівників роти патрульної служби міліції особливого призначення “Світязь” отримали державні нагороди — медалі “Захисник Вітчизни” з рук Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков,

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ