Працівники органів внутрішніх справ Вінницької області підвищили свою кваліфікацію у сфері попередження насильства в сім’ї щодо жінок (+фото)

Працівники органів внутрішніх справ Вінницької області підвищили свою кваліфікацію у сфері попередження насильства в сім’ї щодо жінок (+фото)

29.07.15 12:47 0 564
27 липня 2015 року у Вінницькій області відбувся навчальний тренінг за програмою підготовки працівників органів внутрішніх справ з питань попередження насильства щодо жінок.

Захід відбувся за участі керівництва та працівників апарату управління Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області, зокрема служби дільничних інспекторів міліції та сектору кримінальної міліції у справах дітей, а також представників органів внутрішніх справ Вінницького, Козятинського, Жмеринського, Калинівського, Хмільницького районів, м. Вінниця, м. Жмеринка, м. Козятин та м. Хмільник.

Навчальний тренінг проведено в рамках реалізації проекту «Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні», що здійснюється Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров'я» спільно із Міністерством соціальної політики України за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. У Вінницькій області відповідальним за реалізацію проекту є управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації як спеціально уповноважений орган виконавчої влади з питань попередження насильства в сім'ї.

В ході проведення тренінгу учасники поглибили свої знання щодо характеристик видів, форм та ознак насильства; основ законодавства України та міжнародних нормативно-правових актів з питань попередження насильства в сім'ї, в тому числі щодо жінок; соціально-психологічних причин виникнення насильства в сім'ї та можливостей їх подолання.

Під час заходу особливо наголошувалося на те, що прояви насильства в сім'ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині та спричиняють сімейне неблагополуччя, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.

Учасники тренінгу удосконалили навички проведення бесіди з жінкою, яка пережила насильство, з чоловіком, який вчиняє насильство; розгляду заяв про вчинення насильства в сім'ї та проведення спеціальних заходів з попередження такого насильства; відбувся обмін досвідом.

Захід прошов в атмосфері активного спілкування, толерантності та позитивного налаштування щодо вирішення питань з попередження насильства в сім'ї.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Хмельниччині сім ...

КОМЕНТАРІ