На Вінничині костел Парафії Святого Михаїла Архангела у Тиврові повернено у власність місцевої релігійної громади (+фото)

На Вінничині костел Парафії Святого Михаїла Архангела у Тиврові повернено у власність місцевої релігійної громади (+фото)

29.07.15 11:04 0 624
Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 08.11.2011 року № 616 комплекс культових споруд Святого Михаїла Архангела РКЦ повернено у власність місцевої релігійної громади.

Костел Святого Михаїла Архангела збудовано наприкінці 18 століття, але в період радянської влади використовувалася не за призначенням, у результаті чого – будівля перебувала в занедбаному стані. Силами релігійної громади костел частково відреставровано. Зараз у храмі зберігається копія чудотворної шанованої ікони – Матері Божої Тиврівської, до якої з'їжджаються паломники з різних куточків України.

Щороку на базі парафії відбувається наметовий молодіжний фестиваль «Подих Життя», який збирає молодих людей не лише з України, а й Польщі та Німеччини. Молодь має можливість поєднувати духовне служіння з цікавими конференціями, працею в групах і різними майстер-класами.

Цьогоріч завершення фестивалю «Подих Життя», який 21-25 липня відбувався у смт.Тиврові, співпало з урочистим освяченням молитовної споруди.

Церемонія освячення відбулася за участю Папського нунція в Україні Архиєпископа Томаса Ґалліксона. Представника Святого Престолу, який вперше прибув на Вінниччину, зустрічали начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, голова Тиврівської райдержадміністрації Леонід Мачай та голова Тиврівської районної ради Михайло Бузін.

Представники органів державної влади привітали високодостойного гостя та отців монастиря зі знаковою подією, подякували за молитовну підтримку та велику пастирську працю, побажали усім парафіянам миру в родинах, сім'ях, в їхніх душах і в Україні.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На ринках Закарпаття – ...
Наступна новина: Українка Вікторія Бутенко ...

КОМЕНТАРІ