Громади просять обласну раду схвалити перспективний план формування територій громад Тернопільської області на сесії

Громади просять обласну раду схвалити перспективний план формування територій громад Тернопільської області на сесії

29.07.15 12:31 0 841
27 липня, відбулося зібрання депутатів обласної ради, представників громад області, громадськості краю, на якому головував перший заступник голови обласної ради Сергій Тарашевський. Розглядався на засіданні перспективний план формування територій громад Тернопільської області. Як наголосив Сергій Тарашевський, обласна рада у зв'язку із зверненнями багатьох громад наполягла на тому, щоб раніше запропонований ОДА перспективний план був обговорений із врахуванням усіх пропозицій, які надійшли до обласної ради від громад сіл та селищ. Відтак, йшла мова про план, який передбачає уже 50 громад замість 37, які були у початковому варіанті. 15 територіальних громад, які об'єдналися, уже підготували необхідні документи. І тепер просять обласну раду дати можливість їм завершити процес об'єднання, прийнявши рішення на сесії.

«Над усіма пропозиціями попрацювали представники облдержадміністрації і запропонували новий перспективний план, врахувавши побажання громад, – наголосив під час зустрічі Сергій Тарашевський. – Процес формування територій громад Тернопільської області не вирішується одним днем. Він є динамічним і передбачає зміни, якщо цього вимагатимуть мешканці області. Однак, на уже чітко сформовано 15 територіальних громад. І обласна рада зобов'язана дати їм можливість завершити цей процес. Для цього потрібно прийняти проект перспективного плану формування територій громад Тернопільської області на сесії».

Керівник виконавчого апарату обласної ради Ігор Дулеба наголосив, що об'єднані громади будуть мати переваги міст обласного значення, що позначиться на збільшенні надходжень до бюджету.

Сергій Тарашевський запросив депутатів дослухатися до думки громади, виконати свій обов'язок, прийшовши 30 червня на четверте пленарне засідання 52 сесії, де буде розглядатися питання перспективного плану формування територій громад Тернопільської області на сесії та проголосувати за нього.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: Прем'єр-міністр ...

КОМЕНТАРІ