На зустрічі польської делегації та українських освітян обговорили пропозиції щодо співпраці

На зустрічі польської делегації та українських освітян обговорили пропозиції щодо співпраці

29.07.15 11:38 0 626
Робоча зустріч освітян області та польської делегації відбулась 28 липня у приміщенні Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка. Відтак, обговорили пропозиції та умови співпраці в рамках форуму конференції «Мобільна українська молодь».

Учасниками зустрічі стали голова Комітету Міського Господарства Національної економічної палати Польщі Зенон Кічка, директор департаменту освіти і науки Любомир Крупа, заступники директора Володимир Чайковський та Наталя Біловус, а також директори навчальних закладів області. У ході партнерської зустрічі наголошено, що реалізація співпраці є дієвою й передбачає щорічні обміни вчительськими та учнівськими делегаціями, спільні дослідницько-пошукові проекти у пізнанні історії та культури народів обох країн, удосконалення практики вивчення української та польської мов та проведення спільних конференцій.

«Європейський Союз працює над програмою підтримки для України, зосереджуючи свої сили на створенні польсько-української мережі освіти, - розповів Зенон Кічка. - велику увагу ми приділяємо багаторівневості змін освітньої галузі, співпраці між тими школами, випускники яких планують здобути вищу освіту в Республіці Польща, початку функціонування у Тернополі головного офісу Польсько-Українського Клубу Бізнесу, який містив би в собі представників Польсько-Української Мережі освіти, та іншим важливим моментам».

Під час робочого візиту, освітянин Польщі поцікавився у присутніх уже набутим досвідом співпраці з польською стороною в напрямку освіти, можливими перешкодами під час україно-польської роботи, які можуть виникнути в подальшому, а також вислухав пропозиції для організації подальшої співпраці з польськими партнерами, висунутими працівниками департаменту та директорами навчальних закладів, серед яких: створити робочі комісії для вивчення структури освіти, забезпечити педагогічними кадрами, ознайомитися з джерелами фінансування закладів середньої освіти Польщі, вивчити методики підготовки педагогічних кадрів та виявлення їх кваліфікаційного рівня, проводити профорієнтаційні роботи зі старшокласниками та багато інших деталей, які сприятимуть покращенню освіти в Україні.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині голова ...
Наступна новина: В Чернігівській області ...

КОМЕНТАРІ