Мова йде про 30 тис га землі, що розташовані на території Волинської області. Органи прокуратури Волині забезпечували розгляд справи у суді першої інстанції, прокурори Рівненської області – апеляційної.
У зазначених судах прокурори довели, що державні акти на право постійного користування землею приватній структурі видано органами влади незаконно без належних правових підстав, а саме ? за відсутності рішення органу місцевого самоврядування щодо передачі цих земель будь-кому у користування.
Однак, у задоволенні позовних вимог прокуратури суди відмовили у зв'язку із спливом строку позовної давності для звернення за захистом порушенного права.
У подальшому, принципово відстоюючи інтереси громадян та держави, прокуратура Рівненської області внесла на вказані судові рішення касаційну скаргу, яку Вищим господарським судом України 09.07.2015 визнано обґрунтованою та ухвалено рішення, яким скасовано попередні незаконні судові рішення, а справу повернуто до суду першої інстанції на новий судовий розгляд.
Прес-служба прокуратури Рівненської області Tweet
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Применение экшн-камер
Наступна новина: У Рівненській області ...
Захист і видимість: базовий елемент спецодягу
Преимущества изучения словацкого языка онлайн
Сучасна стоматологія та лікування зубів у місті Київ
Healthy Living Without Overpaying: Smart Choices for Wellness and Active Lifestyle
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ