Загалом на 01.08.2015р. на обліку в міській податковій інспекції перебувають 2035 реєстраторів розрахункових операцій. Протягом липня до цивілізованих розрахунків із покупцями долучились 150 підприємців.
Державна податкова інспекція у м. Чернівцях нагадує, що 23 липня набув чинності Закон України від 01.07.2015 р. № 569-VIII, яким звільнено від застосування РРО (реєстраторів розрахункових операцій) підприємців — платників єдиного податку (змінено п. 296.10 Податкового кодексу України).
Так, РРО не застосовуються платниками єдиного податку: першої групи; другої та третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 1 млн грн. У разі перевищення доходу застосування РРО є обов'язковим і розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.
Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Закарпатській області ...
Наступна новина: У Стрию відбулося народне ...
Обратная сторона отпуска: почему путешествия ...
Промышленная химия: Утилизация CO₂ и углеродная нейтральность
Как использовать новости Pinco, чтобы выбрать бонус, игру или ставку с меньшим риском
Как найти недорогого перевозчика в Холоне
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору