Посадовець зазначив, що на у Чернівцях обліковується 36 платників туристичного збору (із них 11 – юридичних осіб та 25 приватних підприємців), які справляють туристичний збір за надання послуг, пов'язаних з тимчасовим проживанням.
Нараховані суми збору в повному обсязі надійшли до місцевої скарбниці. Нагадаємо, що податковими агентами з туристичного збору, які утримують та перераховують його до бюджету є адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків, квартирно-посередницькі організації, а також юридичні та фізичні особи-підприємці, які уповноважуються сільською, селищною або міською радою справляти збір.
Не є платниками туристичного збору особи, які прибули у відрядження, або за путівками на лікування чи оздоровлення. Також туристичний збір не сплачують діти до 18 років, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів, інваліди, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ветерани війни, дитячі лікувально-профілактичні,фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади.
Ставка збору встановлюється у розмірі від 0,5 до 1 відсотка до вартості проживання (ночівлі) за вирахуванням податку на додану вартість. У нашому місті рішенням Чернівецької міської ради затверджено ставку туристичного збору у розмірі 1 відсотка.
Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Попередження про ...
Наступна новина: Міський голова Микола ...
Театральная афиша Москвы: лучшие спектакли
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав
Як найкраще привітати: ідеї та поради