Інформація щодо пожежі на території Зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення (станом на 15:00 12 серпня)

Інформація щодо пожежі на території Зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення (станом на 15:00 12 серпня)

14.08.15 09:45 0 357
Станом на 15:00 12 серпня продовжується гасіння пожежі між колишніми селами Ковшилівка та Буда Варовичі. Гасіння проводиться в цілодобовому режимі. Продовжує працювати авіація ДСНС: здійснено вже 4 скиди води. Ситуація контрольована.

Станом на 09:00 12 серпня продовжується гасіння лісової пожежі, яка виникла 9 серпня на території комплексу лісового господарства “Чорнобильська пуща” у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення між колишніми селами Буда Варовичі та Ковшилівка на площі близько 60 га окремими осередками. До гасіння пожежі залучено 164 особи та 46 од. техніки, у тому числі від ДСНС 74 чол. особового складу, 14 од. техніки, 2 пожежні літаки та вертоліт. На гасіння пожежі авіацією ДСНС літаками протягом 11 серпня здійснено 6 скидів води.

Ситуація контрольована. На місці події розгорнуто штаб пожежогасіння, працює мобільна оперативна група на чолі з заступником начальника ГУ ДСНС у Київській області Петром Кісільовим.

Станом на 18:00 11 серпня між колишніми селами Ковшилівка та Буда Варовичі рятувальники продовжують ліквідовувати пожежу. Гасіння проводиться в цілодобовому режимі. Продовжує працювати авіація ДСНС. Ситуація контрольована.

На місці події працює оперативний штаб та оперативна група ГУ ДСНС у Київській області на чолі з заступником начальника Головного управління Петром Кісільовим.

Станом на 11:00 11 серпня продовжуються роботи щодо гасіння пожежі між колишніми селами Ковшилівка та Буда Варовичі. Загальна площа пожежі 60 га, з них 15 га – верхова. Наразі верхова пожежа ліквідована.

Авіацією ДСНС здійснено 62 скиди води на гасіння пожежі, у тому числі: літаками – 17 скидів, вертольотом – 45. За допомогою БАТ розчищено меліоративну смугу довжиною більше 18 км. Роботи по гасінню пожежі продовжуються. Всього до гасіння пожежі залучено 98 осіб та 26 од. техніки, у тому числі від ДСНС 48 чол. особового складу,10 од. техніки, 3 пожежних літаки АН-32П та вертоліт Мі-8 з водозливним пристроєм.

На території смт. Поліське триває гасіння осередку пожежі на площі орієнтовно 10 га. 10 серпня о 22 год. 05 хв. пожежу локалізовано на площі 10 га. Ситуація контрольована, продовжується гасіння окремих осередків в межах контрольованого периметру пожежі. Роботи по гасінню пожежі тривають. До гасіння пожежі залучено 30 осіб та 5 од. техніки, у тому числі від ДСНС 15 чол. особового складу, 2 од. техніки.

Пожежу лісової підстилки поблизу колишнього села Ковшилівка локалізовано на площі 32 га. Ситуація контрольована, продовжується гасіння окремих осередків в межах контрольованого периметру пожежі. До гасіння пожежі залучено 20 чол. та 5 од. техніки, в тому числі від ДСНС 5 чол. особового складу та 1 од. техніки.

Усього до гасіння осередків пожежі на території Зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення залучено 148 чол. та 36 од. техніки, у тому числі від ДСНС 68 чол. особового складу та 13 од. техніки.

Гасіння осередків пожеж здійснюється в цілодобовому режимі.

На місці події працює оперативний штаб та оперативна група ГУ ДСНС у Київській області на чолі з заступником начальника Головного управління Петром Кісільовим.

Створено та утримується в готовності резерв сил і засобів ДСНС на випадок необхідності нарощування угруповання сил чисельністю 95 чол. особового складу та18 од. пожежно-рятувальної техніки від ГУ (У) ДСНС у Київській, Житомирський областях, м. Києві та 1 Спеціального центру швидкого реагування.

Прес-служба

ДСНС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Вінничині зміни до ...

КОМЕНТАРІ