На Хмельниччині рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну з дітьми,які знаходяться на оздоровленні в санаторії

На Хмельниччині рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну з дітьми,які знаходяться на оздоровленні в санаторії

14.08.15 16:02 0 370
12 серпня в санаторій «Україна», що розташований в с. Маків, Дунаєвецького району завітали рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій, аби провести з дітьми інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо вивчення правил безпеки життєдіяльності. На даний час в санаторії на відпочинку знаходиться 250 дітей віком від 8 до 16 років.

Під час здійснення профілактичної роботи рятувальники ДСНС роз’яснили дітям основні правила безпеки життєдіяльності, аби не допустити виникнення пожежі та надзвичайних ситуацій за участю дітей. Зокрема, правила пожежної безпеки, правила безпечної прогулянки до лісу, вимоги безпеки під час відпочинку на воді, а також при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів тощо. Серед дітлахів були розповсюджені листівки та пам’ятки профілактичного характеру в яких відображені правила безпеки та дії під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.

Крім того, рятувальники продемонстрували технічні можливості пожежного автомобіля та аварійно-рятувального обладнання. Діти із захопленням спостерігали за роботою рятувальників, а також мали змогу потримати у руках пожежний ствол та відчути себе справжнім вогнеборцем.

Зі слів старших груп, подібні заходи потрібно проводити частіше, адже навчання дітей в ігровій формі, а також з практичними відпрацюваннями краще засвоюються та допоможуть у майбутньому уникнути лиха.

ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ