Волинська область: рятувальники навчили правилам безпеки дітей сонця

Волинська область: рятувальники навчили правилам безпеки дітей сонця

14.08.15 10:14 0 308
12 серпня у Луцьку на урок безпеки до рятувальників завітала група дітей із синдромом Дауна. Таких дітей називають дітьми сонця, вони прагнуть спілкування, навчання і продовжують розвиватися та вчитися все життя, застосовуючи набутий досвід на практиці. Тому працівники ДСНС взялися навчати їх як запобігти лиху, врятувати себе, надати допомогу іншим та знайти вихід із небезпечного становища.

На початку зустрічі рятувальники у цікавій та доступній формі донесли дітям інформацію щодо безпечної поведінки в життєвому середовищі, звернувши особливу увагу на правила поведінки під час виявлення небезпечних предметів. А батькам, які виховують діток, вогнеборці розповіли про способи захисту життя у разі виявлення сучасних вибухових пристроїв, обстрілу, повітряної атаки, тощо.

У якості допоміжного матеріалу працівники пожежно-рятувальної служби підготували інформацію з правилами поведінки у надзвичайних ситуаціях для кожної вікової категорії учнів, зокрема: для дітей дошкільного і шкільного віку - пам’ятки щодо поведінки в лісі, на водоймах та незнайомими предметами; для старших дітей - інструкції з безпеки життєдіяльності, для дорослих – рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях.

Та на цьому навчальний урок у рятувальників не закінчився. На фасаді частини спеціальної пожежної техніки м. Луцька діти мали змогу побачити спеціальні автомобілі, одяг, що використовується бійцями ДСНС у щоденній роботі, а також ознайомитися з обладнанням та разом із працівниками ДСНС подати воду для гасіння умовної пожежі.

На сонячних обличчях з’являлися різні емоції – від щирого подиву до нестримного захвату, тож по завершенню заходу і діти, і дорослі, із посмішками повертались додому, оскільки він пройшов у дружній атмосфері та надовго запам’ятається усім його учасникам.

УДСНС України У Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ