Рівненщина: рятувальники відвідали літній  християнський табір «Промінь»

Рівненщина: рятувальники відвідали літній християнський табір «Промінь»

14.08.15 16:27 0 273
12 серпня рятувальники відвідали дітей у літньому християнському таборі «Промінь», який був організований церквою Християн Віри Євангельської у Володимирці.

Для школярів, які відпочивали у таборі, рятувальники провели бесіду з безпеки життєдіяльності, ознайомили дітей із правилами безпечного відпочинку на воді та на природі, нагадали, як поводитися з вогнем, та роз’яснили порядок дій при пожежі. У процесі заходу рятувальники звернули увагу дітей на необхідності дотримання правил безпечної поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, а також підозрілих предметів, щоб уникнути трагічних наслідків.

Рятувальники також розповідали про надзвичайні ситуації та події на які доводиться реагувати пожежно-рятувальним підрозділам та про свої бойові будні.

Зустріч зі справжнім рятувальником неабияк зацікавила дітей і вони наввипередки задавали питання: «Скільки пожеж ви загасили?», «Скільки води вміщає пожежний автомобіль?», «А що робити коли знайшов міну?». Бесіда виявилася напрочуд цікавою та повчальною для дітлахів, адже отримані знання можуть знадобитися їм у повсякденному житті.

По завершенню зустрічі старшим груп було вручено інформаційні листівки та пам’ятки на різну тематику, а також всі присутні сфотографувалися на згадку.

ГУ ДСНС у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ