На Прикарпатті у всіх районах області рятувальники проводять широку масово-роз’яснювальну роботу серед населення у літній спекотний період

На Прикарпатті у всіх районах області рятувальники проводять широку масово-роз’яснювальну роботу серед населення у літній спекотний період

14.08.15 12:38 0 317
У зв’язку з встановленням сухої спекотної погоди на Прикарпатті, працівники У ДСНС в області проводять широку масово-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності у літній період. Особливий акцент робиться на правилах пожежної безпеки у екосистемах області та під час відпочинку на водоймах.

У всіх районах Івано-Франківщини рятувальники проводять рейди водоймами області та у населених пунктах. На водоймах – на берегах річок та озер – людям нагадують про важливість дотримання правил поведінки на воді, наводять статистику нещасних випадків, наголошують, що вода не вибачає недбалості, що інколи одна фатальна мить може забрати життя, яке вже ніхто не в силі повернути. Особливо відпочивальникам радять стежити за малими дітьми, не відпускати їх самих купатися, вчити дітей змалечку безпечної поведінки, щоб потім підлітками та молодими людьми вони неухильно дотримувалися цих правил. Також людям наголошують, що не варто купатися у незнайомих місцях, заходити у воду у нетверезому стані чи за поганого самопочуття, не зловживати довгим перебуванням на сонці. Для наочності їм розповідають про трагічні випадки на воді, що трапилися в області цього року та роздають листівки застережливого характеру.

Також прикарпатські рятувальники велику увагу приділяють масово-роз’яснювальній роботі серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки у літній період в екосистемах, особливо у ці дні, коли позначка термометра не опускається нижче 30 градусів.

Адже всі пожежі, які виникають у цей період на відкритих територіях Прикарпаття спричинені саме необережним поводженням людей з вогнем – спалювання сухої трави на обійстях та післяжнивних залишків на полях, непогашене багаття під час відпочинку в лісі, викинутий сірник під час прогулянки – ці всі недбальства обертаються пожежами з великими матеріальними затратами, а то й з людськими жертвами.

Тож працівники територіальних підрозділів області у всіх районах зустрічаються з населенням, фермерами, лісокористувачами, нагадують їм правила пожежної безпеки під час роботи в полі, настійно рекомендують утриматися від поїздок на автомобілях до лісових масивів, обмежити відпочинок у екосистемах, роздають пам’ятки та листівки. Такі заходи прикарпатські рятувальники проводять систематично, і у вихідні дні – теж, з залученням представників правоохоронних органів та інших відповідних служб, адже таке живе безпосереднє спілкування – один з дієвих способів сприяти посиленню протипожежного захисту лісів та природних екосистем у ці спекотні дні, та вберегти людське життя під час відпочинку на природі.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ