В Івано-Франківській області відлуння минулих воєн

В Івано-Франківській області відлуння минулих воєн

14.08.15 12:17 0 315
Мешканці області чи не щодня виявляють застарілі боєприпаси.

Про чергову знахідку рятувальників повідомили жителі міста Яремче, підозрілий предмет вони виявили біля житлового будинку. Піротехніки, вилучили з землі 1 (один) 122 мм артилерійський снаряд. Під час додаткового обстеження території було виявлено ще і 1 (одну) 50 мм мінометну міну часів ІІ Світової війни.

Ще на одну небезпечну знахідку натрапили жителі Коломиї, в канаві люди виявили 1 (одну) ручну гранату Ф-1 часів ІІ Світової війни.

Всі вибухонебезпечні предмети було знешкоджено групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області.

З початку року прикарпатськими піротехніками уже знищено 170 застарілих боєприпасів.

Управління ДСНС в області звертається до всіх мешканців краю у випадку виявлення незнайомих або схожих на вибухонебезпечні предмети обов’язково дотримуйтесь правил безпечної поведінки: про небезпечну знахідку одразу ж повідомте місцеві органи державної влади, пожежно-рятувальну службу та міліцію; зупиніть будь-які роботи в районі небезпечного місця та організуйте його охорону до прибуття фахівців ДСНС; ні в якому разі не торкайтеся руками та самостійно не вилучайте вибухонебезпечний предмет із землі; не наносіть по ньому удари, не розбирайте його та не переміщайте з місця знаходження; не розводьте відкритий вогонь ближче 100 м. від небезпечної знахідки. Пам’ятайте: дотримання правил безпечної поведінки допоможе вам уникнути біди.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: День Незалежності на ...
Наступна новина: Попередження про грозу,град ...

КОМЕНТАРІ