В Чернігівській області рятувальники проводять профілактичні рейди лісових масивів та місць масового відпочинку громадян

В Чернігівській області рятувальники проводять профілактичні рейди лісових масивів та місць масового відпочинку громадян

14.08.15 11:38 0 321
Надзвичайно високий клас пожежної небезпеки, який утворився в екологічних системах Чернігівської області, значно підвищує загрозу виникнення пожеж у лісопаркових зонах, на торфовищах, сільгоспугіддях та відкритих ділянках місцевості. Аналіз ситуації показує, що в таких умовах пожежі виникають з вини відпочивальників та відвідувачів лісових масивів, які розводять багаття, кидають непогашені сірники й недопалки, а також не приділяють належної уваги дітям, які вигадують небезпечні ігри з вогнем та пожежонебезпечними предметами.

З метою недопущення виникнення пожеж у екологічних системах рятувальники Чернігівщини проводять профілактичні рейди лісопаркових зон та місць масового відпочинку громадян.

13 серпня однин з таких заходів проводився на території Чернігівського району. Нажаль, результати відпрацювання виявилися невтішними. Фахівці апарату Управління та районного відділу Держслужби з надзвичайних ситуацій виявили місця, де нещодавно розводились багаття, а також безліч недопалків у лісах і навіть коробки з сірниками. Рятувальники під час спілкування з відпочивальниками та відвідувачами лісопаркових зон розповідали основні вимоги правил пожежної та екологічної безпеки, а також вручали профілактичні листівки й пам'ятки.

Разом з тим, слід зазначити, що які б зусилля не прикладали рятувальники до охорони екологічних систем області від вогню, значно знизити кількість пожеж та зберегти красоту природи вдасться лише при умові, що кожна людина буде проявляти обережність у поводженні з вогнем та пам'ятати про страшну силу й наслідки лісових пожеж.

Управління ДСНС у Чернігівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Выбор свадебного платья
Наступна новина: Закарпаття: з КП ...

КОМЕНТАРІ