Діти переселенців вирушили на відпочинок у Карпатах завдяки Данському Червоному Хресту

Діти переселенців вирушили на відпочинок у Карпатах завдяки Данському Червоному Хресту

14.08.15 08:07 0 365
Тридцять дітей із внутрішньо переміщених родин, що переїхали на Прикарпаття із зони бойових дій, та дітей учасників АТО з Івано-Франківська, Коломиї та Калуша вирушили на відпочинок у літній оздоровчий дитячий табір «Чабан» на Буковелі. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Протягом двох тижнів вони оздоровлюватимуться в Карпатах, ходитимуть у походи, піднімуться на гору Хом’як, матимуть арт-майстер-класи, танцювальні вечори.

Із дітьми також поїхав психолог, який проводитиме роботу з тими, хто, як зазначили батьки, потребує корекції поведінки та адаптації в нових умовах.

Таке оздоровлення проводиться за фінансування Данського Червоного Хреста, який на це виділив 143 тисячі гривень. Для дітей переселенців відпочинок безкоштовний, перед відправленням із Івано-Франківська вони отримали бутерброди, кекси і чай та продукти і воду в дорогу.

За словами заступника голови Івано-Франківської обласної організації Товариства Червоного Хреста Олени Вільчинської, з травня вони отримують допомогу від Данського Червоного Хреста за програмою «Психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених осіб». Завдяки цьому проводять також із дітьми творчі майстер-класи, займаються арт-терапією з тими, хто потребує допомоги психолога.

А для батьків, діти яких відпочивають у Карпатах, буде організована поїздка до Гошівського монастиря, теж безкоштовна.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Тернопіллі у ...

КОМЕНТАРІ