Херсонська область: рятувальники продовжують профілактичну роботу з населенням по місцях масового відпочинку

Херсонська область: рятувальники продовжують профілактичну роботу з населенням по місцях масового відпочинку

17.08.15 09:40 0 373
Зважаючи на ризик нещасних випадків на воді та високий рівень пожежної небезпеки, рятувальники продовжують практику проведення роз`яснювальної роботи у місцях масового відпочинку людей в екосистемах. Цього разу співробітники Каховського районного відділу провели рейд спільно з представниками місцевих друкованих видань «Каховські новини» та «Каховська зоря». Звичайно, маршрут був відомий - річка, канал, ліс. Все це є на території міста та району.

Під час проведення рейду людям роз’яснювали правила поведінки на воді та у лісових масивах. Особливу увагу рятувальників привертали відпочиваючі з дітьми: їм наголошували на уважному нагляді за малечею.

У лісі людям вказувалося, що під час пожежонебезпечного періоду слід бути особливо уважними, не залишати після себе сміття та непогашенні багаття, аби не допустити виникнення пожежі.

Навіть молодята, які приїхали до лісу після РАГСу на фотосесію не лишились осторонь і послухали рекомендації рятувальників. Будемо надіятися, що таким чином Служба порятунку 101 врятує не одне життя.

ГУ ДСНС України

у Херсонській області????
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Хмельницька область: під ...

КОМЕНТАРІ