У Львівській області рятувальники роз’яснюють населенню небезпеку від спалювання сухостою

У Львівській області рятувальники роз’яснюють населенню небезпеку від спалювання сухостою

18.08.15 11:29 0 375
Під час вихідних на території Запитівської селищної ради проводили інформаційно-роз’яснювальню кампанію щодо попередження виникнення пожеж у природі. Фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій спільно із головою селищної ради, представниками сектору надзвичайних ситуацій Камянко-Бузької районної державної адміністрації обговорили проблематику запобігання виникненню пожеж на торфополях, заборону спалювання сухої рослинності, а також забезпечення торфовищ системами зовнішнього водопостачання, з метою забезпечення можливості пожежогасіння.

Під час роз’яснювальної роботи рятувальники поспілкувалися з місцевими мешканцями та обгрунтували їм необхідність впровадження заборони спалювання сухої рослинності, пожнивних залишків. Так, фахівці ДСНС пояснили, що шкода від спалювання листя і сухої трави багатолика і надзвичайно небезпечна. При згорянні рослинних залишків у повітря вивільняється ціла низка небезпечних і шкідливих речовин: пил, оксиди азоту, чадний газ, важкі метали та різноманітні канцерогенні сполуки.

На превеликий жаль, горе-господарі рідко надають цьому ваги. При спалюванні трави на присадибних ділянках або торішньої стерні на фермерських полях, вздовж доріг, виникає загроза перекидання вогню на природні ліси, і навіть житлові будинки. Якщо спалювати суху траву на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, дим і вогонь здатні спричинити замикання ліній електропередач, що може призвести до руйнівних наслідків для населених пунктів та промислових об'єктів.

Людям роздали пам’ятні листівки із правилами пожежобезпечної поведінки під час ведення господарських робіт та відпочинку на природі.

Окрім бесід із мешканцями, вогнеборці звернулися із цією важливою проблемою до священнослужителів. Рятувальники попросили духовенство аби після завершення Богослужінь нагадували прихожанам про небезпеку і заборону спалювання сухостою.

В рамках інформаційної кампанії на об’єктах з масовим перебуванням людей розмістилио плакати щодо заборони спалювання сухої рослинності.

Сподіваємося, що проведені заходи вплинуть на свідомість людей й підвищать загальний рівень культури особистої безпеки у суспільстві.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Вінничина: в області на 20 ...
Наступна новина: Чернівці: Крок назустріч ...

КОМЕНТАРІ