В області відбулася XXI Всеукраїнська молодіжна конференція з питань духовності,милосердя та благодійності (+фото)

В області відбулася XXI Всеукраїнська молодіжна конференція з питань духовності,милосердя та благодійності (+фото)

18.08.15 10:27 0 414
З 14 по 16 серпня 2015 року у м. Вінниці пройшла XXI Всеукраїнська молодіжна конференція з питань духовності, милосердя та благодійності. В конференції взяли участь делегації зі всіх регіонів України, а також гості з Молдови, Німеччини, США, Росії, та інших країн.

Зазначимо, що даний молодіжний форум проходить щорічно, за ініціативою Українського Місіонерського Товариства спільно з Вінницьким обласним управлінням Об'єднаної Церкви ХВЄ. Мета форуму - підтримка високого духовного рівня молодого покоління. Саме такі заходи сприяють вихованню у молоді стійких моральних переконань та високої духовної культури.

Варто відмітити, що релігійними організаціями Християн Віри Євангельської Вінниччини проводиться масштабна соціально-значуща, культурно-просвітницька та благодійна робота.

Щороку силами віруючих, з поміж іншого, на базі двох власних стаціонарних таборів оздоровлюється понад тисячу дітей, молоді та інвалідів. Громадами забезпечується діяльність Центру соціальної допомоги та реабілітації дітей «Шанс», у якому на даний час виховується біля 100 дітей.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ