На Вінниччині відбулася паломницька хода на Йосафатову долину (+фото)

На Вінниччині відбулася паломницька хода на Йосафатову долину (+фото)

18.08.15 11:45 0 393
Нещодавно на Вінниччині відбулась Хресна хода паломників до святині – Богоявлення Матері Божої, що знаходиться в с.Голинчинці Шаргородського району.

Зазначимо, що 92 роки тому, голинчинецькому пастуху Якову, котрий пас худобу в долині біля села, явилася Божа Матір зі священним заповітом: «Христа славте, хрести ставте!». В незалежній Україні ця долина стала місцем паломництва і називається Долиною хрестів.

Так, з 2006 року за благословення владики Макарія, був організований перший єпархіальний Хресний хід до Йосафатової долини. З цього часу щороку 15 серпня не лише з України, а й з Молдови, Білорусі та інших країн поспішають сюди віряни, несучи і везучи хрести.

Десятки тисяч паломників течуть однією людською рікою по сільській дорозі, тільки пилюка стоїть стовпом над якою підіймаються хрести. Йдуть всі, від малих до дорослих – старі і малі, молоді і дорослі.

Багатотисячна колона розтягується на декілька кілометрів, причому малі допомагають дорослим, а сильні – найслабшим і убогим. Адже головна мета кожного учасника Хресного ходу на Йосафатову долину вистояти, пройти належні 5 кілометрів самотужки. Десятки тисяч паломників щороку ставлять на долині ці символи християнської віри, обмиваються водою з цілющого джерела.

Тому, 15 серпня поточного року, більше 20 тисяч паломників знову з вірою і надією відвідали Йосафатову долину. Серед тих, хто прибув на це святе місце були й керівники району: голова Шаргородської районної державної адміністрації Михайло Попов та голова районної ради Володимир Павельський.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: Фінансування ...
Наступна новина: На Вінниччині пам'ять ...

КОМЕНТАРІ