На Вінниччині триває процес повернення у власність культових споруд релігійним громадам різних конфесій (+фото)

На Вінниччині триває процес повернення у власність культових споруд релігійним громадам різних конфесій (+фото)

18.08.15 09:20 0 320
З нагоди відзначення великого національного свята – Дня незалежності України в області повернено у власність релігійних організацій три храмові споруди.

16 серпня, за участю голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія, відбулося урочисте повернення у власність релігійної громади села Луки-Мелешківської Української Православної Церкви храму Преображення Господнього, який належить до переліку «Перлини Поділля» та є пам'яткою архітектури місцевого значення.

Крім того, у переддень свята, буде повернено храми Покрова Пресвятої Богородиці Української православної церкви Київського патріархату села Дяківці Літинського району та костел Святої Анни Римсько-католицької церкви міста Бар.

«Без перебільшень, шня подія ввійде в історію розвитку державно-церковних відносин на Вінниччині. Ми - сучасне покоління, зобов'язані виправити помилки минулого та повернути націоналізоване культове майно, що сприяє зміцненню відносин влади і церкви. Наше спільне завдання зберегти та утвердити гармонійні партнерські відносини з релігійними організаціями усіх конфесій, що є запорукою миру та спокою в області, процвітання незалежної, суверенної та соборної України», - зазначив Валерій Коровій.

Зауважимо, що обласною державною адміністрацією відпрацьовано ефективну модель взаємин між державою та церквою, однією з ланок якої є створення умов для забезпечення релігійних потреб віруючих. Лише упродовж поточного року повернено у власність громад 30 храмових будівель.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ