Тернопілля: відбулась нарада із представниками духовенства області

Тернопілля: відбулась нарада із представниками духовенства області

18.08.15 12:01 0 377
17 серпня тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління ДСНС у Тернопільській області підполковник служби цивільного захисту Ігор Павук взяв участь у засіданні обласної Ради Церков при ОДА, що відбулось у Тернопільській державній обласній адміністрації під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни.

Одним із розглянутих питань було забезпечення пожежної безпеки культових споруд. За даними статистики, щороку виникає близько 30 пожеж в приміщеннях церков. У відсотковому відношенні це менше 1% від загальної кількості пожеж, що виникають в Україні протягом року. На території Тернопільській області за 2014 рік зареєстровано 5 пожеж у церквах. З початку 2015 року зареєстровано 1 пожежу. За такої нібито невеликої кількості пожеж, матеріальні, духовні та історично-культурні втрати від них для України є досить відчутними, вони мають резонансний характер для суспільства.

Щорічно проводяться перевірки відповідності культових споруд вимогам пожежної безпеки, при яких виявляють грубі порушення норм.

Враховуючи вищесказане та з метою запобігання виникненню пожеж культових споруд на території Тернопільській області тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління ДСНС в області підполковник служби цивільного захисту Ігор Павук запропонував Священнослужителям:

- У проповіді включати тексти про дотримання правил пожежної безпеки громадянами.

- У релігійних інформаційних друкованих виданнях акцентувати увагу читачів на обережність під час застосування відкритого вогню та користування електроприладами в побуті.

- Усунути порушення правил пожежної безпеки, виявлені останніми перевірками, які здійснили фахівці підрозділів Управління ДСНС України у Тернопільській області.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області у ...
Наступна новина: Чернівці: Кадрові зміни

КОМЕНТАРІ