Тернопільська область: за добу виникло 8 пожеж в приватному секторі

Тернопільська область: за добу виникло 8 пожеж в приватному секторі

19.08.15 08:06 0 346
12:44 в м. Чортків по вул. С. Бандери, виникла пожежа в цеху випічки хліба. Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю та перекриття цеху на площі 100 м кв. і обладнання цеху. Пожежу ліквідовано черговим караулом 6-ї державної пожежно-рятувальної частини, загалом врятовано 1 будівлю, та матеріальних цінностей орієнтовно на суму близько 500 тис. грн.

Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються

14:15 в с. Новий Олексинець Кременецького району виникла пожежа копиці соломи в одному з приватних домоволодінь. Внаслідок пожежі вогнем знищено 1,5т соломи.. Пожежу ліквідовано черговим караулом 23-го державного пожежно-рятувального поста.

Ймовірна причина виникнення пожежі – коротке замикання електромережі.

14:54 В с. Хмелівка Теребовлянського району виникла пожежа в господарській будівлі. Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 44 м кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 12-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.

17:03 в с. Медин Підволочиського району виникла пожежа піднавісу з соломою в приватному. Внаслідок пожежі вогнем знищено дерев’яний піднавіс з соломою, гараж, автомобіль «ЗАЗ» та 32м куб. пиломатеріалів. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються

Пожежу ліквідовано черговим караулом 20-ї державної пожежно-рятувальної частини та місцевою пожежною командою с. Кошляки.

Врятовано 2 будівлі, всього матеріальних цінностей орієнтовно на суму близько 400 тис. грн.

18:18 в м. Копичинці Гусятинського району по вул. Січинського виникла пожежа в металевому вагончику. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено металевий вагончик.

Пожежу ліквідовано черговим караулом 22-го. державного пожежно-рятувального поста.

Врятовано 1 будівлю, всього матеріальних цінностей орієнтовно на суму 5 тис. грн. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються

00:05 в с. Тетильківці Шумського району виникла пожежа соломи в приватному господарстві.

Внаслідок пожежі вогнем знищено 70 тюків соломи. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.

Пожежу ліквідовано черговим караулом 16-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Врятовано 2 будівлі, всього матеріальних цінностей орієнтовно на суму близько 70 тис. грн.

01:56 в с. Старий Кокорів Кременецького району виникла пожежа в приватній господарській будівлі. Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю та перекриття господарської будівлі на площі 60 м кв. і пошкоджено речі домашнього вжитку.

Пожежу ліквідовано черговим караулом 5-ї державної пожежно-рятувальної частини, врятовано 1 будівлю, та матеріальних цінностей орієнтовно на суму 300 тис. грн. Причина виникнення пожежі встановлюється

04:37 в с. Тустоголови Зборівського району виникла пожежа в господарській будівлі. Внаслідок пожежі вогнем знищено перекриття та покрівлю на площі 20 м кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 17-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ