Депутати Тернопільської міської ради звернулися до голови ОДА для врегулювання питання гаражів на вул. Текстильна

Депутати Тернопільської міської ради звернулися до голови ОДА для врегулювання питання гаражів на вул. Текстильна

19.08.15 15:27 0 362
На черговій сесії Тернопільської міської ради депутати прийняли звернення до Голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни із проханням врегулювати питання щодо надання земельних ділянок власникам гаражів на вул. Текстильній. Адже на цій ділянці майже двадцять років знаходяться гаражі більше тисячі тернополян, а тепер суд скасував право постійного користування землею та передав право розпоряджатися нею ОДА.

«Як наслідок, можуть бути порушені права численних тернополян, які прагнули в законний спосіб отримати землі під гаражами у приватну власність та легалізувати свої гаражі, якими користуються багато років, а зараз вони під загрозою знесення, - ідеться у зверненні. - Просимо Вас забезпечити права понад тисячі тернополян, які більше двадцяти років користувались гаражами на території Тернопільського державного науково-технічного підприємства «Промінь» та прийняти рішення про передачу земельної ділянки власникам гаражів».

Нагадаємо, що міська рада впродовж останніх років вела активну роботу щодо безоплатної передачі земельних ділянок у власність членам гаражного кооперативу. Практично кожної сесії на розгляд депутатів виносилися відповідні рішення.

Надаємо текст звернення повністю:

Голові Тернопільської обласної державної адміністрації

Барні С.С.

Шановний Степане Степановичу!

Протягом 2013-2015 років за участю представників міської ради та тернополян, які користувались гаражами на території Тернопільського державного науково-технічного підприємства «Промінь», велась активна робота щодо безоплатної передачі земельних ділянок у власність для індивідуального гаражного будівництва членами гаражного кооперативу. Зокрема, з цією метою було прийняте рішення Тернопільської міської ради від 28 жовтня 2014 року №6/52/114 «Про надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 5,7575га за адресою вул. Текстильна, яка перебуває в постійному користуванні КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради».

Загалом, Тернопільська міська рада була ініціатором приватизації земельних ділянок під індивідуальними гаражами в Тернополі та послідовно йде на зустріч гаражним, обслуговуючим кооперативам, їх членами. Про це свідчать численні аналогічні рішення, прийняті Тернопільською міською радою.

На сьогоднішній день, внаслідок судових рішень щодо скасування права постійного користування, Тернопільська міська рада не є розпорядником ділянки за адресою вул. Текстильна на території Тернопільського державного науково-технічного підприємства «Промінь». Рішення про розпорядження нею перейшло до компетенції ОДА. Крім того, відповідно до положень Земельного кодексу, землі, статус якої повернуто до категорії оборони не можуть використовуватися для будівництва індивідуальних гаражів. Як наслідок, можуть бути порушені права численних тернополян, які прагнули в законний спосіб отримати землі під гаражами у приватну власність та легалізувати свої гаражі, якими користуються багато років, а зараз вони під загрозою знесення.

Просимо Вас забезпечити права понад тисячі тернополян, які більше двадцяти років користувались гаражами на території Тернопільського державного науково-технічного підприємства «Промінь», та прийняти рішення про передачу земельної ділянки власникам гаражів.

Звернення прийняте на шістдесят першій сесії Тернопільської міської ради 18 серпня 2015 року.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 24 серпня у Луцьку ...
Наступна новина: Хмельницькі борці з ...

КОМЕНТАРІ