У Львівській області піротехніки вилучили із приміщення дитячого садка гранату часів війни

У Львівській області піротехніки вилучили із приміщення дитячого садка гранату часів війни

19.08.15 13:19 0 350
17 серпня о 09:35 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в м. Львові по вул. Новознесенська, 42 під час проведення ремонтних робіт на горищі 2-поверхового дитячого навчального закладу було виявлено підозрілий вибухонебезпечний предмет.

Фахівці ДСНС негайно виїхали на місце події. Спільно із керівництвом навчального закладу рятувальники провели евакуацію із приміщення дитячого садка 32 дітей та 8 працівників. Надзвичайники спільно із правоохоронцями обмежили доступ до навчального закладу та обгородили місце знаходження боєприпасу.

Піротехніки 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України по прибуттю на місце події кваліфікували боєприпас як ручну гранату Z-23 часів ІІ Світової війни. Небезпечну знахідку в терміновому порядку вилучили та знищили у спеціально відведеному місці.

Окрім цього, у сел. Брюховичі по вул. Незалежності України, під час проведення господарських робіт на присадибній ділянці, виявили 6 предметів, ззовні схожих на артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни.

Також в с. Грушів Яворівського району, в полі знайшли 17 предметів, ззовні схожих на 152 мм артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни.

По факту виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявки до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення і знищення боєприпасів.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ