В ході проведення заходу було розглянуто ряд важливих питань з проблем організації та проведення військово-патріотичного виховання в навчально-виховних закладах області. Зокрема, питання вдосконалення програми та якості викладання предмету «Захист Вітчизни», матеріального забезпечення навчального процесу, підбору професійних кадрів, залучення до спільної роботи з виховання дітей та юнацтва громадських організацій.
Представники Вінницького обласного комісаріату, серед яких були учасники АТО, ознайомили присутніх з положеннями концепції виховної роботи в Збройних Силах, методологією організації польових занять з учнями, поділилися власним досвідом.
Заступник Вінницького обласного військового комісара по роботі з особовим складом – начальник групи по роботі з особовим складом та громадськістю, підполковник ЩЕРБАТИЙ О.А., наголосив, що в умовах ведення неоголошеної війни проти України, можливості повномасштабної агресії з боку Росії, значно зросла роль патріотичного виховання дітей та юнацтва. Головним результатом патріотичного виховання має бути моральна та фізична готовність молоді в скрутний для держави час, з зброєю в руках, стати на захист територіальної цілісності та незалежності України, прагнення пов'язати своє життя із військовою службою.
В результаті обговорення учасники круглого столу дійшли єдиної думки стосовно організації методичного та матеріального забезпечення навчального процесу, взаємодії військових комісаріатів Вінницької області з вчителями та викладачами предмету «Захист Вітчизни», визначенні головні напрямки та методи патріотичного виховання допризовної молоді.
Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області в ...
Наступна новина: На Волині ...