У Луцьку відбудеться концерт карильйонної та камерної музики «Музика віків

У Луцьку відбудеться концерт карильйонної та камерної музики «Музика віків

20.08.15 08:32 0 327
23 серпня у Луцькому замку в рамках заходів з нагоди 930-ої річниці міста Луцька відбудеться концерт карильйонної та камерної музики «Музика віків».

Лучани та гості міста матимуть змогу почути нове звучення музики давньої епохи та сучасної доби у виконанні відомих карильойоністів з м.Києва - заслуженого артиста України Георгія Черненка, лауреатів міжнародних музичних конкурсів Ірини Рябчун та Назара Черненка.

Під час концерту звучатимуть також класичні та духовні твори у виконанні ансамблю скрипалів Луцької музичної школи №3 (керівник Ірина Теслер), камерного оркестру «Con Moto» Луцької музичної школи №2 (керівник Олександр Хомик) та академічного камерного оркестру «Кантабіле» Волинської обласної філармонії (керівник, народний артист України Товій Рівець).

Вхід вільний.

Довідково:

Мистецтво гри на карильйоні є новою галуззю вітчизняного музичного виконавства. Карильйон (фр. carillon – «дзвін в усі дзвони») – ударний музичний інструмент, що являє собою набір точно налагоджених дзвонів, керованих спеціальною паличковою клавіатурою.»

Управління культури міської ради

(723426, 722756, 720447)

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: На Вінничині з вересня ...

КОМЕНТАРІ