Тернопільська область: фахівці ДСНС виявили та знищили ВНП часів Другої світової війни

Тернопільська область: фахівці ДСНС виявили та знищили ВНП часів Другої світової війни

20.08.15 13:15 0 246
18 серпня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення знищено шляхом контрольованого підриву один вибухонебезпечний предмет часів Другої світової війни, раніше виявлений в селі Буцнів Тернопільського району, а саме мінометну міну калібром 81мм.

Того ж дня в лісосмузі на території Малашовецької сільської ради Зборівського району групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Тернопільській області виявлено та зосереджено в безпечному місці для подальшого знищення один вибухонебезпечний предмет часів Другої світової війни, а саме артилерійський снаряд калібром 152 мм.

Управління ДСНС України у Тернопільській області застерігає:

Громадяни, якщо ви знайшли предмет, який зовні нагадує боєприпаси або є невідомим, не торкайтеся його. Ступінь небезпеки вибухонебезпечних речей можуть визначати тільки професійні піротехніки. Саме вони й приймають рішення про подальшу долю підозрілих предметів. Місце, де виявлено небезпечну знахідку, варто обгородити та організувати його охорону, щоб ніхто не зміг на неї випадково наткнутися. Слід припинити будь-які сільськогосподарські чи інші роботи на цій ділянці. Про підозрілий предмет необхідно терміново повідомити підрозділ ДСНС, зателефонувавши за номером 101. У нагоді також можуть стати й представники органів місцевого самоврядування, які мають відповідні інструкції з цивільного захисту населення в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Рівному орден Богдана ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ