Вінничина: регіональні ЗМІ можуть скористатися інтернет-платформою Держкомтелерадіо «Розкажи про героя»

Вінничина: регіональні ЗМІ можуть скористатися інтернет-платформою Держкомтелерадіо «Розкажи про героя»

21.08.15 10:56 0 282
У червні цього року Держкомтелерадіо започаткував проект «Розкажи про героя», мета якого - зібрати на одній інтернет-платформі аудіовізуальні твори про події на сході України для поширення їх у ЗМІ. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

На інтернет-платформі уже зібрана чимала аудіовізуальна продукція про подвиги, бойовий шлях Збройних Сил України, Національної гвардії, добровольчих батальйонів, волонтерів, лікарів та інших учасників визвольної війни українського народу.

Протягом цього періоду у відкритому доступі для використання у роботі та з правом подальшого поширення у ЗМІ розміщено 165 унікальних аудіовізуальних творів – циклів передач, фільмів, та роликів присвячених подіям на сході України, протистоянню українського народу загарбницькій політиці Росії.

Розміщені твори на цьому ресурсі можуть безперешкодно отримати та використовувати для трансляції у своєму ефірі телерадіокомпанії всіх форм власності.

Зокрема, Національна радіокомпанія України підготувала серію програм «Герої». Також на ресурсі представлені такі унікальні цикли ДТРК: «Між миром та війною», «Не підлягає забуттю», «Лицарі небесної варти», «Воїни миру» «Пам`ять священна» та багато інших.

Завантажити розміщену аудіовізуальну продукцію можна за посиланням ftp://ato5:111111@81.30.161.206

Додаткову інформацію щодо проекту Держкомтелерадіо можна отримати за тел. (044) 279-32-94.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Нафта Brent перебуває ...
Наступна новина: Закарпаття: щодо надходжень ...

КОМЕНТАРІ