На Вінниччині обговорили реалізацію Проекту «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області» (+фото)

На Вінниччині обговорили реалізацію Проекту «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області» (+фото)

23.08.15 11:25 0 379
У Департаменті регіонального економічного розвитку облдержадміністрації, відбулося розширене засідання з питання реалізації проекту «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області», що реалізується в рамках Програма ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Партнерами Проекту є Вінницька торгово-промислова палата та Громадська організація «Асоціація “Приватні інвестори України”.

Участь у засіданні взяли Наталя Лукашенко - експерт з питань моніторингу грантових проектів Програми Європейського Союзу та представники Департаменту фінансів облдержадміністрації, Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області, Вінницької торгово-промислової палати, громадської організації «Асоціація “Приватні інвестори України”, громадської організації «Філософія серця».

Координатор Проекту - директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Олександр Якубик проінформував про заходи, які вживалися обласною державною адміністрацією для забезпечення реалізації вищезазначеного проекту, озвучив проблемні питання, які виникли при його реалізації.

Олександр Якубик наголосив на необхідності налагодження більш конструктивної співпраці партнерів Проекту щодо безумовного виконання зобов'язань за грантовим контрактом, який реалізується за рахунок коштів Європейського Союзу та 10% співфінансується за рахунок коштів обласного бюджету.

Експерт з питань моніторингу грантових проектів Програми Європейського Союзу Наталя Лукашенко дала незалежну оцінку стану реалізації Проекту та шляхів розв'язання проблемних питань.

Експерт схвально оцінила роботу Вінницької обласної державної адміністрації, в тому числі щодо забезпечення співфінансування Проекту, державної реєстрації та пошуку шляхів врегулювання проблемних питань та визнала незадовільною роботу керівника Проекту Сергія Десяка.

Одночасно вона наголосила на необхідності виконання заходів з реалізації проекту відповідно до плану.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У дев’ятку моральних ...
Наступна новина: Выбор квартир в новостройках

КОМЕНТАРІ