У Львові діти разом із зірками естради створили унікальну карту України

У Львові діти разом із зірками естради створили унікальну карту України

23.08.15 11:14 0 295
Творча майстерня «Сверлик», разом з львівськими дітьми та відомими українськими зірками естради створили оригінальну дерев'яну карту України. Кожен може її оглянути на пл. Ринок у Львові.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«У кожному куточку нашої держави є щось цікаве та неповторне. Наприклад, відомі пам’ятки архітектури, цікаві скульптури, особливі та незабутні куточки, які є візитівками тої чи іншої області. Багато з них ми спробували відтворити у карті, маючи на меті показати наочно, якою особливою є наша держава.

Окрім цього, коли зірки вирізали і шліфували області, маленькі майстри створювали іконки та обереги для воїнів АТО, які ми освячували у церкві і передавали на фронт з допомогою волонтерів», – розповіли організатори.

Як йдеться у повідомленні, цим проектом хотіли показати, наскільки українці єдині і як ми можемо згуртуватися при потребі. Звичайні діти і відомі зірки знайшли час і зібралися, щоб разом з майстрами створити оригінальну карту цілісної, неподільної, неповторної держави. Кордони якої обороняють мужні воїни з іконками на грудях, в яких вкладене тепло дитячих рук і віра дитячих сердець у перемогу.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Буковина: затримано ...
Наступна новина: Тисячі мігрантів прорвалися ...

КОМЕНТАРІ