Тернопілля: збірна команда Управління ДСНС здобула срібло в чемпіонаті з волейболу за програмою «Динаміада-2015»

23.08.15 14:35 0 646
20-21 серпня на території Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», відбувся фінал змагань з волейболу серед збірних команд Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України, за програмою «Динаміада - 2015». У фіналі збірна пожежно-рятувальної служби області виборола почесне друге місце.

В змаганнях, які проходили в два етапи брали участь 10 команд. Спортсмени прибули добре підготовленими та налаштованими на дружню боротьбу за призові місця. Команда Управління ДСНС України у Тернопільській області здобула "срібло", показавши у фіналі справжні бійцівські якості й волю до перемоги. Достойними суперником рятувальників виявились співробітники Державної фіскальної служби України, які вибороли "золото". Хороший результат показали також й військовослужбовці - представники Національної гвардії України. У їх активі "бронза". Призерів нагородили кубками та грамотами!

Вітаємо нашу команду з почесним другим місцем та чекаємо нових досягнень і рекордів!