Рівненщина: в

Рівненщина: в "Електроніку" діти малювали майбутні професії

26.08.15 14:20 0 391
Днями в санаторно-оздоровчому комплексі «Електронік-Рівне» відбулась виїзна акція Рівненського міського центру зайнятості.

В черговий раз на території комплексу розгорнув свою роботу мобільний центр профорієнтації. Такі візити стали звичними, адже дружні стосунки між Рівненським міським центром зайнятості та адміністрацією ДСОК «Електронік-Рівне» тривають не один рік.

Школярам запропонували відгадати загадки про професії, взяти участь у конкурсі «Абетка професій», і, звичайно ж, намалювати ким вони мріють стати в майбутньому. Відбувся конкурс малюнків на асфальті "Моя майбутня професія". Створюючи малюнки, дітки мали змогу не тільки розкрити свої таланти, а й розповісти про омріяний фах, щоб у майбутньому разом з батьками виважено продумати перспективи і можливості професійного вибору.

Спеціалісти з профорієнтації розповіли дітям про службу зайнятості, чим вона допомагає людям і чому насправді так важливо зробити правильний професійний вибір, провели тестування на визначення вибору професій. Школярі дізналися багато цікавого й корисного та мали можливість усвідомити, що правильний вибір професії - це запорука подальшого власного успіху в житті.

Учасників заходу нагородили грамотами та подарунками.

Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Вінничині знайдено 33 ...

КОМЕНТАРІ