Хмельницька область: за допомогою у вирішенні проблемних питань до очільника області

Хмельницька область: за допомогою у вирішенні проблемних питань до очільника області

30.08.15 09:29 0 350
28 серпня голова Хмельницької облдержадміністрації Михайло Загородний провів виїзний прийом громадян в Дунаєвецькому районі. Поспілкуватися з керівником області, поділитися наболілими проблемами, знайти допомогу та підтримку, внести власні пропозиції щодо вирішення певних питань прийшло 10 жителів району.

Цього дня на Дунаєвеччині сталась надзвичайна подія – пожежа в житловому будинку в с.Чаньків. Пожежу було ліквідовано, на щастя обійшлося без жертв, проте вогнем було завдано значних збитків житловій будівлі та знищено частину домашнього майна. В надії на отримання посильної допомоги та матеріальної підтримки погорілці звернулись до очільника області. Оперативно відреагувавши на дане звернення, Михайло Васильович дав доручення виділити сім'ї потерпілих матеріальну допомогу на відновлення будинку після пожежі в сумі близько 5 тис. грн. Крім того, Михайло Загородний наголосив, що дане питання буде також додатково розглянуто керівництвом району, створено робочу комісію з визначення об'єму завданих збитків заявникам та за результатами проведеного обстеження надано їм необхідну допомогу.

Декілька громадян звернулись до голови облдержадміністрації з проханням посприяти в наданні матеріальної допомоги, зокрема на лікування онкохворих і дороговартісне лікування дітей. Михайло Загородний, детально вислухавши кожного, надав роз'яснення з порядку вирішення піднятих питань відповідно до норм чинного законодавства. У підсумку стосовно порушених питань щодо надання матеріальної допомоги на лікування, безпосередньо під час проведення прийому, очільником області було прийнято рішення про виділення заявникам в загальному близько 10 тис. грн.

Також мешканцями району порушувалися спірні земельні питання, завершення ремонту спортивної зали Дунаєвецької ЗОШ №2.

Було піднято і наболіле питання для жителів району щодо завершення будівництва об'їзної дороги м. Дунаївці, яке розтягнулося вже на декілька років.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ