На момент прибуття фахівців ДСНС полум’я з житлової споруди перекинулося на дах поряд розташованого сараю та гаражу. О 14:00 рятувальникам вдалося зупинити розповсюдження вогню. Повна ліквідація відбулась о 16:20 Цим самим надзвичайники вберегли від повного знищення житло та гараж. Загиблих та травмованих на місці події не виявлено.
Як з’ясувалось, будинок зайнявся через палаючу суху траву полум’я якої через спекотну і вітряну погоду швидко поширилося на будівлю.
Шановні мешканці області! Рятувальники вкотре наголошують, що у спеку до займання може призвести викинутий у суху траву, на узбіччя дороги чи просто у смітник недопалок цигарки або непогашений сірник. Вкрай небезпечно у таку погоду розводити багаття чи спалювати сміття. Будьте обачні, адже від Вас залежить не тільки власне життя, а і життя ваших близьких.
У ДСНС у Житомирській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Житомирській області на ...
Наступна новина: Один з найбільших ...
Поділ майна при розлученні: як захистити свої ...
Как интимные товары помогают в длительных отношениях
Как запустить бюро переводов с нуля и захватить ТОП-3 в Google: история успеха компании «Курсив»
Как управлять деньгами: финансовая грамотность для начинающих
Як обрати надійний інтернет-магазин електроінструменту в Україні
Гипергидроз и его влияние на качество жизни