П’ять спортсменів-орієнтувальників Вінниччини стали переможцями Чемпіонату світу з надекстремального орієнтування

01.09.15 11:54 0 514
П'ять спортсменів-орієнтувальників з Вінниці на чолі з заслуженим тренером України Людмилою Пронтішевою стали переможцями Чемпіонату світу з надекстремального орієнтування (забіг на 24 години), що проходив 22-23 серпня поблизу полярного містечка Сааріселка, що неподалік Лапландії на півночі Фінляндії.

Зокрема, чемпіонами світу 2015 року серед дівчат-юніорок стали Поліна Захарова та Катерина Дзема, а команда у складі у Анастасії Басюк, Володимира Бездітного та Сергія Нагорнюка виборола золото серед юніорських змішаних команд.

Варто відзначити, що окрім вінничан, які завоювали половину усіх нагород збірної України на цьому Чемпіонаті світу, срібло та бронзові нагороди везуть додому орієнтувальники з Херсона та Івано-Франківської області. Загалом, Україна була представлена 12 командами.

Українці на цьому чемпіонаті світу у медальному заліку увійшли до 5 найкращих збірних світу, випередивши збірну Росії, представництво якої на Чемпіонаті світу було утричі більшим від збірної України.