Окрім того, в м. Дніпропетровськ 24-29 серпня відбувся чемпіонат України з бадмінтону серед юніорів 1999 р.н. Бронзову нагороду зі змагань привезла вінничанка Ліза Ніколаєва.
Також успішними для вінничан були і змагання Кубку України з самбо серед юнаків та юніорів в Сумах (в період 26-28.08.2015р.). Переможцями стали Сава Побіжецький (серед юнаків) і Максим Токарчук (серед юніорів), а М.Поліщук здобув бронзу. В розділі «бойове самбо» серед юніорів відзначилися Петро Давиденко (І місце) і Сергій Величко (ІІІ місце).
Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Луцьку відбулася ...
Наступна новина: Войны 21 века
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим