Вінничанин Андрій Чернявський посів VI місце в чемпіонаті світу з велоспорту-трек серед юніорів

01.09.15 12:59 0 547
З 19 по 25 серпня в м. Астана відбувся чемпіонат світу з велоспорту-трек серед юніорів, де почесне VI місце посів вінничанин Андрій Чернявський.

Окрім того, в м. Дніпропетровськ 24-29 серпня відбувся чемпіонат України з бадмінтону серед юніорів 1999 р.н. Бронзову нагороду зі змагань привезла вінничанка Ліза Ніколаєва.

Також успішними для вінничан були і змагання Кубку України з самбо серед юнаків та юніорів в Сумах (в період 26-28.08.2015р.). Переможцями стали Сава Побіжецький (серед юнаків) і Максим Токарчук (серед юніорів), а М.Поліщук здобув бронзу. В розділі «бойове самбо» серед юніорів відзначилися Петро Давиденко (І місце) і Сергій Величко (ІІІ місце).