На Тернопіллі у Підволочиському та Зборівському районах мобілізаційний план шостої черги виконали на 100%

На Тернопіллі у Підволочиському та Зборівському районах мобілізаційний план шостої черги виконали на 100%

01.09.15 13:31 0 351
Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна 31 серпня провів засідання Ради оборони. Участь у засіданні взяли військовий комісар Тернопільського облвійськкомісаріату Володимир Катинський, начальник УМВС України в області Руслан Балик, заступник прокурора області Олег Галицький, заступник начальника управління СБУ Ярослав Боднарчук, завідувач сектору мобілізаційної роботи апарату ОДА Ігор Романовський, представники районних військових комісаріатів та державних адміністрацій.

Відтак, підбили підсумки виконання мобілізаційного плану в області за 2014-2015 роки.

Загалом, область виконала мобілізацію протягом усіх черг на 67,7 %.

«Найкраще поставлені завдання виконали у Зборівському районі (96,8%) та Підволочиському районі (93,4%). Найгірші показники у Монастириському, Підгаєцькому, Бучацькому районах та у місті Чортків, - зазначив Степан Барна. – На даний час ми повинні бути готовими до оголошення наступної черги мобілізації. Ефективність виконання завдань залежить від узгодженої роботи органів місцевого самоврядування, органів військового управління, правоохоронців, представників сектору з питань запобігання та виявлення корупції».

Нагадаємо, шосту чергу мобілізації в області завершили із показником – 43,4%. Зборівський та Підволочиський райони виконали завдання на 100%, частково виконав – Теребовлянський (83,8%).

«За підсумками шостої черги ми проводимо оцінку кожного керівника органів місцевого самоврядування та інших підприємств, установ, організацій. Винні у невиконанні мобілізаційних завдань будуть притягненні до відповідальності. Зокрема, це стосується військових комісарів, які недбало ставляться до виконання службових обов'язків», - продовжив очільник області.

Степан Барна також наголосив на необхідності активізації роботи щодо залучення громадян для проходження військової служби за контрактом.

«Потрібно змінювати підходи до виконання мобілізаційних завдань. Залучення військовослужбовців контрактної служби до комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань - є альтернативним шляхом забезпечення проведення мобілізації. Ці військовослужбовці у першу чергу доукомплектують військові частини у межах області», - додав голова ОДА.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Ремонт окон из пластика
Наступна новина: Электронные деньги,а также ...

КОМЕНТАРІ