Чернівці: Конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель:

Чернівці: Конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель:

03.09.15 13:00 0 248
Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради оголошує конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель:

* Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення з метою продажу власникам об'єктів нерухомого майна, що розташоване на них.

* Дані про земельні ділянки:

№ з/п

Форма продажу земельної ділянки

Адреса земельної ділянки

Площа(га)

Цільове призначення

1

Продаж земельної ділянки під об'єктом нерухомого майна

вул.Енергетична,3-Б

0,9654

Для обслуговування нежитлових будівель та споруд

2

Продаж земельної ділянки під об'єктом нерухомого майна

провул.Індустріальний,7-А

0,0824

Для обслуговування складських приміщень

3

Продаж земельної ділянки під об'єктом нерухомого майна

вул. Руська,84-А

0,0095

Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

Умови конкурсу : термін виконання робіт – 10 календарних днів, вартість робіт, яка пропонується департаментом – до 600грн. за кожну земельну ділянку.

* Конкурсна документація подається у запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель».

У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Прийняття заяв припиняється за три дні до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

В разі виникнення необхідності, усунення недоліків щодо виконаного звіту про експертну оцінку земельної ділянки, зазначеної в експертизі, то повторна експертиза проводиться за рахунок оцінювача.

Збір необхідної інформації (крім наявних у департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради технічної документації по наданню земельних ділянок в постійне користування та оренду ) проводить оцінювач.

Рецензування звіту про експертну оцінку земельної ділянки проводиться за ініціативою та за рахунок оцінювача.

* Перелік підтверджуючих документів, які подаються на конкурс

з відбору виконавців:

* заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель;

* копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента-фізичної особи-підприємця);

* згода на обробку персональних даних (для претендента-фізичної особи-підприємця);

* копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

* копія(ї) ліцензії(й);

* копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання робіт з оцінки земель), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

* Строк подання конкурсної документації: 11 вересня 2015 року.

* Поштова адреса, за якою подаються документи: 58008, м.Чернівці, вул.Б.Хмельницького, 64-А, департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, к. 101.

* Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 17 вересня 2015 року о 12:00 за адресою: м.Чернівці, вул.Б.Хмельницького, 64-А, департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, к.201.

* Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: м.Чернівці, вул.Б.Хмельницького, 64-А, телефон для довідок: (0372) 52-57-86.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Вінниччині в селі ...

КОМЕНТАРІ