Проект податкової реформи Міністерства фінансів України

Проект податкової реформи Міністерства фінансів України

09.09.15 11:03 0 374
Як адміністратор податків та митних зборів, ДФС зацікавлена у запровадженні максимально ефективного механізму адміністрування та максимально комфортних ставок податків як для платників, так і для державного бюджету. Про це заявив Голова ДФС Роман Насіров під час спільної прес-конференції з Міністром фінансів України Наталією Яресько 7 вересня 2015 року.

В розрізі проекту податкової реформи Міністерства фінансів України ДФС повністю підтримує ідею зниження податкового навантаження на заробітну плату, що стимулюватиме перехід від «зарплат в конвертах» до легальної оплати праці в країні.

Також Голова ДФС висловив підтримку збереження існуючої моделі оподаткування податком на прибуток, вирівнювання податкового навантаження ПДВ на платників різних галузей економіки та ідеї підвищення надходжень до бюджету від розширення бази оподаткування транспортним податком.

«Щодо акцизного податку – ДФС пропонує запровадити комплексну автоматизовану систему контролю за обігом підакцизних товарів від імпортера/виробника підакцизної продукції до кінцевого споживача для підвищення ефективності адміністрування та боротьби з нелегальним обігом підакцизних товарів (контрабанди та контрафакту). Така система дасть змогу державі контролювати обіг та обсяги підакцизних товарів всередині країни та повноту сплати акцизного податку», - повідомив Роман Насіров.

З метою покращення адміністрування податків та обслуговування платників пропонується запровадження системи автоматизованого обліку товарообігу від імпортера виробника до кінцевого споживача за допомогою ЕAN-кодів (штрих-кодів), що унеможливить мінімізацію податків несумлінними платниками.

Крім того, ДФС пропонує встановити особливі правила адміністрування та оподаткування для платників в зоні АТО, запровадити на 2-3 роки мораторій на встановлення нових податкових пільг та зменшення бази оподаткування.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Хмельницькій області ...

КОМЕНТАРІ