На Вінничині п‘ятеро підприємців пройшли критерії відбору та отримали подяки від фіскальної служби (+фото)

На Вінничині п‘ятеро підприємців пройшли критерії відбору та отримали подяки від фіскальної служби (+фото)

09.09.15 16:45 0 447
Лук?ян Михайло Федорович, Пшеничний Віталій Андрійович, Щур Надія Віталіївна, Капуста Олена Борисівна та Дячун Володимир Григорович цьогоріч визнані кращими підприємцями Вінниччини за критеріями сумлінності у сплаті податків. Начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Мирослав Продан привітав переможців під час своєї зустрічі з представниками громадських організацій та бізнесу.

Вручаючи Подяки від фіскальної служби, він зазначив, що саме ці п‘ятеро підприємців продемонстрували цьогоріч позитивну динаміку розвитку підприємницької діяльності, своєчасне забезпечення надходжень платежів до бюджету та високий рівень податкової культури. «Саме ці чинники спрямовані на формування економічної стабільності регіону, що є над важливим саме - в умовах децентралізації влади» - зауважив Мирослав Продан.

Також під час зустрічі очільник обласних фіскалів звернув увагу присутніх на ті кардинальні перетворення, які відбуваються наразі в ДФС. Йдеться про основне завдання, яке визначене планом Інституційної реформи Державної фіскальної служби України. Це - повне перетворення з контролюючого органу на сервісну службу. Як приклад - за короткий період часу розроблено та запроваджено низку електронних сервісів для платників податків, що значно спрощують та скорочують процедури сплати податків, обліку, реєстрації, отримання інформації тощо.

Окрім цього Мирослав Продан звернув увагу, що незабаром на загальнодержавному рівні планується презентація нових сервісів - спільного проекту Головного управління фіскальної служби та громадських активістів області. «Зазначені інтернет-ресурси, - зауважив керівник фіскальної служби області - покликані спростити та зробити максимально прозорими процеси залучення інвестицій та процедури державних закупівель».

ГУ ДФС у Вінницькій областіПро це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Хмельниччині ...

КОМЕНТАРІ