Публічний реєстр тимчасових споруд та окремих елементів благоустрою створять у Чернівцях

Публічний реєстр тимчасових споруд та окремих елементів благоустрою створять у Чернівцях

10.09.15 14:10 0 303
З метою забезпечення прозорості та публічності встановлення і роботи тимчасових споруд у місті, для організації благоустрою міста буде створено єдиний публічний реєстр тимчасових споруд та окремих елементів благоустрою (літні торгові майданчики і тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності, що встановлені у м. Чернівцях).

Таке рішення прийнято на черговій сесії міської ради. Реєстр буде розміщено на офіційному інтернет-порталі Чернівецької міської ради (http://chernivtsy.eu/).

На кожній із тимчасових споруд у Чернівцях, що встановлені відповідно до діючого законодавства України, при основному вході або

у лівому верхньому куті з фронтальної сторони під склом буде встановлено QR-код

(розмір 10 кв. см.) з посиланням на єдиний публічний реєстр тимчасових споруд, встановлених у місті.

У публічному реєстрі тимчасових споруд, що встановлені у Чернівцях, по кожній тимчасовій споруді буде зазначено повну адресу, дату встановлення, повну назву суб'єкта господарювання, який її встановив, його адресу, телефони, вичерпний перелік правовстановлюючих документів на підставі яких її було встановлено та всі копії дозволів на встановлення.

Кожна тимчасова споруда, що розміщується у м.Чернівцях на підставі правовстановлюючих документів, передбачених діючим законодавством України, підлягає внесенню впродовж 5-ти днів департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради до єдиного публічного реєстру тимчасових споруд, що встановлені у м.Чернівцях.

Тимчасові споруди у місті Чернівцях, які не будуть мати QR-код, зазначений у пункті 1.2 цього рішення впродовж 30-ти днів з дня прийняття цього рішення є встановленими незаконно і підлягають демонтажу.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луцька міська виборча ...
Наступна новина: Чернівці: У 49-ти ...

КОМЕНТАРІ