Правоохоронними органами Закарпатської області розпочато майже 100 кримінальних проваджень та складено 55 протоколів про корупційні правопорушення           

Правоохоронними органами Закарпатської області розпочато майже 100 кримінальних проваджень та складено 55 протоколів про корупційні правопорушення        

10.09.15 15:44 0 287
За 8 місяців цього року правоохоронними органами області розпочато 98 кримінальних проваджень про корупційні правопорушення, з яких 33 - органами прокуратури, 64 - слідчими органів внутрішніх справ, 1 - слідчими СБУ.

З початку року передано до суду 69 обвинувальних актів стосовно 71 особи в тому числі 7 з угодами про визнання винуватості.

Майже половину з них (33) - це злочини пов’язані із неправомірною вигодою, ще 33 кримінальні правопорушення, щодо привласнення, розтрати та розкрадання бюджетних коштів (ст. 191 КК України) та 3 злочини щодо зловживання службовим становищем (ст. 364 КК України).

Серед притягнутих до кримінальної відповідальності, у закінчених провадженнях, шестеро посадових осіб органів місцевого самоврядування, дев’ятеро посадових осіб інших органів державної влади, два працівники райдержадміністрацій та дев’ять державних службовців. Також 14 працівників правоохоронних органів, у тому числі: троє працівників ДПІ в області, чотири митники, троє працівників ОВС, двоє прикордонників, працівник лісової охорони та працівник пенітенціарної установи.

Крім того, за поточний період складено 55 протоколів про корупційні правопорушення, з яких: 33 - прокуратурою, 15 - УСБУ та 7 – органами внутрішніх справ в області. За результатами судового розгляду до адміністративної корупційної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 30 осіб.

Серед осіб відносно яких складено протоколи про вчинення адміністративних корупційних правопорушень сім осіб місцевих органів виконавчої влади (у т.ч. 4 – колишні голови районних державних адміністрацій), два держслужбовці 6 категорії, двоє колишніх працівників правоохоронних органів за неподання декларацій по доходи, дві посадові особи органів місцевого самоврядування, працівник апеляційного суду, начальник прикордонного загону одного з районів області, працівник державної фіскальної служби в області, вісімнадцять голів ДВК (бюджетна сфера), які неправомірно прийняли рішення про виділення собі одноразової грошової винагороди та п’ятеро з інших органів державної влади.

Органи прокуратури, закликають громадськість повідомляти про факти корупції на «телефон довіри» прокуратури Закарпатської області за номером 61-32-77.

Відділ організації прийому громадян,

розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю

прокуратури Закарпатської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: В обласному центрі завдяки ...

КОМЕНТАРІ