На Вінничині рятувальники відвідали школярів Уланівської загальноосвітньої школи

На Вінничині рятувальники відвідали школярів Уланівської загальноосвітньої школи

24.09.15 17:09 0 471
22 вересня до школярів та вчителів Уланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що на Хмільниччині, завітали рятувальники.

Бійці ДСНС демонстрували дітям можливості рятувальної техніки та спецобладнання, яке використовується під час виконання рятувальних робіт. Розповідали про основні вимоги безпечного відпочинку на водоймах, у лісі та у поводженні з вибухонебезпечними предметами та отруйними речовинами. Демонстрували правила надання домедичної допомоги потерпілим.

За словами керівника навчального закладу Олександра Тернавського, подібні спільні заходи дуже подобаються дітям й несуть в доступній для них формі важливу та цікаву інформацію.

Також усі бажаючі мали можливість приміряти на собі спорядження рятувальників, спробувати застосовувати різноманітне спецобладнання, поспілкуватись з бійцями та офіцерами ДСНС про всі особливості їх роботи.

Під час заходу рятувальники неодноразово нагадували учням та викладачам бути максимально уважними та обережними, проявляти пильність у буденних життєвих ситуаціях.

Рятувальники сподіваються, що даний захід, а також набуті під час нього знання залишатимуться у дитячій пам’яті надовго.

ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Хмельницька область: за ...
Наступна новина: На Волині зіткнулися три ...

КОМЕНТАРІ