В Чернігівській області серед рятувальників визначено переможців обласних змагань на кращу ланку газодимозахисної служби

В Чернігівській області серед рятувальників визначено переможців обласних змагань на кращу ланку газодимозахисної служби

24.09.15 16:02 0 341
22 вересня у Чернігові на гарнізонній базі газодимозахисної служби Управління ДСНС відбулися обласні змагання серед 35 команд пожежно-рятувальних підрозділів Чернігівщини на кращу ланку газодимозахисної служби.

Перший етап пройшов безпосередньо у підрозділах серед чергових змін. Тож взяти участь в обласних змаганнях прибули кращі ланки газодимозахисників.

У першому теоретичному етапі рятувальники відповідали на запитання стосовно організації роботи газодимозахисної служби.

Другий, практичний етап включав у себе кілька вправ: оперативну перевірку та одягання протигазів, рятування постраждалого із задимленого підвалу димокамери, подолання 30-метрової дистанції з двома 50-ти кілограмовими вантажами, підйом по висувній драбині на 3-й поверх учбової башти та рятування постраждалого за допомогою рятувальної мотузки. На завершення, рятувальники проводили бойове розгортання від пожежного автомобіля на гасіння умовної пожежі.

Слід зазначити, що вправи виконувалися за умов, максимально наближених до реальних, а успіх команди залежав від злагоджених спільних дій усіх газодимозахисників та їх професійної майстерності.

За результатами нелегкої боротьби переможцем стала команда 20-ї державної пожежно-рятувальної частини с. Світличне 5-го державного пожежно-рятувального загону. Другий результат у пожежно-рятувальної частини м. Чернігова, а третє почесне місце у газодимозахисників 6-ї державної пожежно-рятувальної частини смт. Ріпки.

Переможців нагородили грамотами та цінними подарунками.

Головний суддя змагань -

Перший заступник начальника УДСНС у Чернігівській області

полковник служби цивільного захисту Дмитро Бескостий
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Волині в ДТП загинули ...
Наступна новина: Чернівці: Міське ...

КОМЕНТАРІ