Зараз у Львові стало безпечніше - Юрій Зозуля

Зараз у Львові стало безпечніше - Юрій Зозуля

24.09.15 15:29 0 376
Про це під час брифінгу повідомив керівник патрульної служби Львова Юрій Зозуля, а також прозвітував про результати роботи своїх підлеглих за минулий місяць, поділився планами на майбутнє та відповів на запитання журналістів.

За словами начальника патрульної служби Львова Юрія Зозулі, його підлеглі за місяць склали 370 адмінпротоколів за порушення правил паркування.

«За останній тиждень ми активно взялись виправляти ситуацію з порушеннями правил паркування, особливо у центральній частині міста», - зазначив Юрій Зозуля.

334 протоколи були складені на водіїв, котрі вчинили дорожньо-транспортні пригоди та 157 протоколів на водіїв, котрі керували транспортними засобами без належних документів.

Кількість викликів від мешканців, що надійшли на оперативну лінію 102 і на які відреагувати працівники патрульної служби Львова – 16976.

Виділити найбільш безпечний і найбільш небезпечний район Львова Юрій Зозуля не зміг: «Зараз у районах міста стало безпечніше, а загалом – всі райони приблизно однакові за рівнем безпеки - приблизно по три тисячі викликів ми отримали з кожного району Львова», - розповів головний патрульний міста.

Максимальний час реагування патрулів на звернення громадян – 10 хвилин, що в першу чергу пов'язано з трафіком у місті, проте патрульні збираються ще скоротити цей показник. Також патрульні повинні скоротити час оформлення дорожньо-транспортних пригод.

На завершення Юрій Зозуля повідомив, що до кінця листопада у Львові громадський порядок забезпечуватимуть шістсот патрульних, а значить, робота патрульної служби стане ще якіснішою.

Прес-служба ГУМВС України у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ