На Львівщині підбили підсумки дитячого конкурсу з безпеки дорожнього руху

На Львівщині підбили підсумки дитячого конкурсу з безпеки дорожнього руху

25.09.15 16:41 0 460
З 20 серпня по 20 вересня у Львівській області, як і, загалом, у державі, вже традиційно відбувалися профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!». Під час акції у школах та дитсадках проходили уроки безпеки для малечі, пізнавальні вікторини та творчі конкурси.

За ініціативи управління освіти Львова, міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво» та Державтоінспекції області у місті відбувся конкурс малюнку та фотографії на тему безпеки дорожнього руху. Також було визначено кращі твори декоративно-прикладного мистецтва та альбоми-звіти навчальних закладів, присвячені безпеці на дорозі.

Слід відзначити, що на конкурс надійшло чимало талановитих та цікавих робіт, тож журі було дуже складно обрати переможців.

За підсумками творчих змагань, у номінації «Малюнок» перше місце отримала дев’ятикласниця Анастасія Гурська зі школи №10. Перемогу у конкурсі «Твори декоративно-прикладного мистецтва» одержали вихованці групи «Калинка» із дитсадка №154 та дітки з групи «Віночок» (ДНЗ №94). У номінації «Фотографія» кращою визнали світлину Олени Варанської, учениці 10 класу ССЗШ №2.

Журі також оцінювало альбоми-звіти навчальних закладів про проведену роботу під час акції «Увага! Діти на дорозі!». У цій номінації перемогу отримав педагогічний колектив середньої загальноосвітньої школи №77.

Про це повідомили у прес-службі управління ДАІ у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ