У Волинській області у Києві триває ХІV Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2015”

У Волинській області у Києві триває ХІV Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2015”

25.09.15 08:31 0 402
23 вересня продовжив роботу ХІV Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2015”. Заступник Голови ДСНС України Олег Авер’янов, який завітав на Форум, ознайомився з роботою експозиційних майданчиків ДСНС України, на яких представлені наукові винаходи і здобутки у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки.

Зокрема, Олег Авер’янов оглянув експозицію Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту та ознайомився з новітніми технологіями, розроблені вченими інституту.

Крім того, Заступник Голови ДСНС оглянув експозиційні майданчики навчальних закладів системи ДСНС України, представлені в рамках Міжнародного виставкового форуму. Адже головною концептуальною основою діяльності навчальних закладів системи ДСНС України є поєднання освіти з наукою та діяльністю практичних підрозділів, що має на меті підготовку якісно нової генерації фахівців оперативно-рятувальної служби цивільного захисту до дій в екстремальних ситуаціях на пожежах, при проведенні робіт з ліквідації наслідків аварій стихійних лих.

Олег Авер’янов відвідав також майданчик Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, який на Форумі представив авторську розробку – навчальний посібник “Реагування на надзвичайні ситуації”, рекомендований Міністерством освіти і науки України, як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.

Український науково-дослідний інститут

цивільного захисту
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Хмельницька область: ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ