Вінничина: в обласній державній адміністрації розглянули стан пожежної безпеки та підготовку області до опалювального сезону

Вінничина: в обласній державній адміністрації розглянули стан пожежної безпеки та підготовку області до опалювального сезону

26.09.15 16:23 0 445
Про стан підготовки до опалювального сезону та дотримання правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий період говорили під час “круглого столу”, який відбувся 24 вересня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації. На заході були присутні помічник начальника ГУ ДСНС України у Вінницькій області Олександр Кутовий, начальник відділу енергетики Департаменту енергетики транспорту та зв'язку Вінницької міської ради Олександр Балдуєв, та начальник Управління страхування майна та відповідальності ПАТ «Страхова компанія «МІСТО» Ольга Поліна.

З настанням осінньо-зимового періоду, різко загострюється обстановка з пожежною та техногенною безпекою в області. Як показує досвід серед основних причин необережне поводження з вогнем, порушення правил безпеки при влаштування печей, котлів, інших обігрівачів.

До особливо значних збитків призводять випадки пов'язані з несправністю газових приладів. Так, з початку року на Вінниччині сталось 13 отруєнь чадним газом (печі, котли та ін.). Під час цих випадків загинуло 3 людини, 20 людей постраждали, у тому числі 5 дітей. Щоб запобігти подібним випадкам рятувальники проводять роз'яснювальну роботу серед населення через ЗМІ, сповіщувачі в громадських місцях, підприємствах тощо. Одним із дієвих способів є і подворовий обхід осель громадян, коли розповсюджується наочність. На превеликий жаль, не всі люди розуміють існуючі небезпеки, на які наражають вони самі себе, зазвичай через власну недбалість.

Прес-служба ГУДСНС у Вінницькій області.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Очільник закарпатської ...
Наступна новина: В Луцьку 29 вересня — ...

КОМЕНТАРІ