У Волинській області завдяки втручанню Любомльської міжрайонної прокуратури приватний підприємець сплачуватиме належну плату за землю

У Волинській області завдяки втручанню Любомльської міжрайонної прокуратури приватний підприємець сплачуватиме належну плату за землю

26.09.15 14:30 0 374
Проаналізувавши стан дотримання законності при використанні земель комунальної власності, Любомльський міжрайонний прокурор встановив, що місцевий підприємець, який користується земельною ділянкою комерційного призначення на території однієї із сільських рад Любомльського району, неподалік державного кордону з Республікою Польща, сплачує за неї орендну плату, яка не відповідає вимогам чинного законодавства. У зв’язку із цим місцевий бюджет недотримав значну кількість коштів.

Попри неодноразові звернення сільської ради до орендаря щодо необхідності внесення змін до договору оренди землі, підприємець досі не уклав додаткової угоди до договору.

Відтак прокуратурою було скеровано до суду позовну заяву з вимогою привести договір оренди землі у відповідність із чинним законодавством.

Рішенням Господарського суду Волинської області позов прокуратури задоволено в повному обсязі.

Тепер підприємець за земельну ділянку сплачуватиме належну річну орендну плату, яку нині збільшено у 60 разів - із 360 грн до 22 тис. грн.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Хмельницька область: в ...
Наступна новина: Тернопільський ряйон: ...

КОМЕНТАРІ